Planer z logo firmy do organizacji pracy.

Wielu ludzi uskarża się na brak czasu i nieproporcjonalnie dużą ilość obowiązków do wypełnienia w ramach dnia, tygodnia czy miesiąca pracy. Gdyby doba trwała dwa razy tyle, ile przewiduje tarcza zegara...Uzależnienie realizacji obowiązków od ilości czasu, jakim dysponujemy może być zasadne, bo im więcej czasu mamy, tym więcej zrobimy. Ale czy na pewno? Może wystarczy odrobina logistyki, by w ramach 8-godzinnego dnia pracy wypełnić wszystkie obowiązki, które zostały zaplanowane? Planowanie – to klucz do sukcesu. Proces wyznaczania priorytetów pomoże usprawnić planer.

Planer to tablica, na której można wypisać istotne obowiązki służbowe, pozostawić informację o najbliższym firmowym zebraniu lub zanotować ważne numery telefonów. Zapisując wszelkie istotne działania, łatwiej je zapamiętać i wywiązać się z nich w krótszym czasie. Metoda notowania gwarantuje zatem lepszą organizację pracy, ale także możliwość monitorowania jej efektów.

Przykładowe realizacje planerów

Czas to pieniądz - zarządzaj nim jak najlepiej.

W ofercie naszej firmy możecie Państwo zamówić planer uzupełniony o logo firmy, który z pewnością przyda się w każdej firmie. Korzystanie z planera z logo firmy to również dobry sposób na reklamę. Logo jest jednym z najważniejszych elementów umożliwiających identyfikację przedsiębiorstwa. Zgodnie z tym warto je konsekwentnie stosować na wszelkich materiałach biurowych. Powierzchnia planera to również dobre miejsce do jego ekspozycji.

Planer z logo firmy powieszony na ścianie przedsiębiorstwa może sprzyjać budowaniu tożsamości firmy wśród pracowników, użyty podczas biznesowego spotkania lub konferencji, może natomiast sprzyjać kreowaniu firmowego wizerunku wśród potencjalnych klientów, kontrahentów czy partnerów biznesowych.
Jeżeli uważacie Państwo, że planer z logo firmy to dobre rozwiązanie, które znalazłoby swoje zastosowanie w Państwa firmie, zapraszamy do kontaktu.

W ramach projektu otrzymasz:

  • propozycję szaty graficznej
  • nielimitowaną ilość poprawek
  • wersję przygotowaną do druku (CMYK)

Dodatkowo:

  • organizację wydruku

Czas realizacji:

  • wstępny projekt po 3 dniach
  • całość realizacji uzależniona jest od ilości poprawek

Potrzebujesz planeru?

Napisz do nas, a przekonasz się że jesteśmy dla Ciebie najlepszym wyborem.

Najważniejszy jest pomysł, a głowy naszych grafików są pełne pomysłów. Tworzymy projekt planeru według Twoich wskazówek i preferencji.

W kolejnym etapie uwzględniamy w projekcie poprawki - po ich naniesieniu i zaakceptowaniu całości, wysyłamy planer do druku.

Zamówione przez Ciebie planery trafiają pod wskazany
przez Ciebie adres.

Zobacz nasze realizacje.

Przekonaj się, że warto podjąć z nami współpracę!