Foldery

Foldery reklamowe to jedne z najczęściej wykorzystywanych materiałów firmowych. Podczas gdy ulotka przedstawia najważniejsze elementy oferty firmy, folder reklamowy stwarza możliwość szerszego jej zaprezentowania. Nie ulega zatem wątpliwości, że stanowi on doskonałe narzędzie marketingowe sprzyjające komunikacji z klientem. Jeżeli chcieliby Państwo zwiększyć zakres i siłę przekazu reklamowego swojego przedsiębiorstwa, polecamy zakup folderów reklamowych, przydatnych w wielu sytuacjach.
Każda firma, która stawia na rozwój i pragnie dotrzeć ze swoją ofertą do jak najszerszej grupy docelowej powinna zaopatrzyć się w druki firmowe - wizytówki z danymi kontaktowymi, a także ulotki i foldery reklamowe prezentujące zakres swoich usług lub produktów.

Przykładowe realizacje folderów reklamowych

Pokaż się klientowi od najlepszej strony.

Pretekstów do wręczenia folderu może być więcej niż tylko spotkania biznesowe organizowane w obrębie przedsiębiorstwa. O dystrybucji materiałów marketingowych warto pamiętać również podczas wyjazdów firmowych, targów czy konferencji, na których można spotkać potencjalnych klientów.

Na specjalne Państwa życzenie wykonamy projekt folderu uwzględniając firmowe logo i barwy, kompozycję i długość przekazu reklamowego, a także miejsce na cennik i specyfikację produktów czy usług. Poza tym, oferujemy szerokie możliwości doboru gramatury papieru, uszlachetnień, a także formatu i nakładu w zakresie drukowanych folderów reklamowych.

Produkcją firmowych materiałów reklamowych zajmujemy się od dawna, a zadowoleni z naszych usług klienci są najlepszym potwierdzeniem wiedzy i profesjonalizmu zespołu naszych grafików i drukarzy. Jeżeli uważacie Państwo, że folder reklamowy stanowi atrakcyjną propozycję uzupełnienia Waszych materiałów marketingowych, zapraszamy do współpracy.
Jesteś zainteresowany?
Świetny wybór! Poniżej znajdziesz informacje co otrzymasz w ramach projektu oraz jak się z nami skontaktować.
Ludzie muszą Cię zobaczyć zanim Cię wysłuchają - więc do dzieła!
W ramach projektu otrzymasz:
- propozycje szaty graficznej (koncepcje)
- wersję przygotowaną do druku (CMYK)
- pliki otrzymasz w wektorowym formacie:  .pdf
- ustaloną liczbę poprawek

Czas realizacji:

Wstępne propozycje wysyłamy po 3 dniach, jeśli potrzebujesz projektu bardzo szybko powiedz o tym!

Całość realizacji jest uzależniona od ilości poprawek.

Druk:

Jeśli jesteś zainteresowany wydrukiem poinformuj nas o tym.

Drukujemy w każdej ilości, formacie, posiadamy szeroki wybór uszlachetnień oraz grubości papierów.

Najszybszy kontakt:
Telefon do nas:
+48 794 265 928

E-mail do nas:
zlecenia@algrafo.pl
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku o każdej przyzwoitej porze dnia ;) Na wiadomości e-mail odpisujemy na bieżąco.
Bezpośredni formularz: