Fachowa obróbka pleksi

Dzięki doskonałemu wyposażeniu żadne zlecenia nie stanowią dla nas przeszkody, również te, które dotyczą wycinania i grawerowania w pleksi. Posiadamy wielkoformatowy (3-osiowy) ploter CNC o dużym polu roboczym (o wymiarach 1200 mm x 800 mm x 150 mm). Jednak i obróbka bardzo małych elementów nie stanowi dla nas problemów.
Pleksi to nie jedyny materiał, na którym pracujemy. Usługi CNC, w tym grawerowanie i wycinanie, wykonujemy m.in.: w drewnie, płytach MDF, sklejkach, metalach kolorowych, aluminium, płytach stolarskich i meblowych. Zlecenia wykonujemy na dostarczonym przez Klienta materiale albo własnym, jest to zależne od wcześniejszych ustaleń.

Wycinanie i grawerowanie, które wyróżnia

Ploter CNC umożliwia różnorodne i zaawansowane usługi, które mają zastosowanie m.in. w branży reklamowej oraz stolarstwie i szkutnictwie. Jest to bardzo precyzyjne rozwiązanie - dokładność pozycjonowania naszego plotera wynosi 0,002 mm. Wycinanie i grawerowanie pleksi świetnie sprawdzi się w przypadku różnego typu gadżetów reklamowych, materiałów promocyjnych oraz oryginalnych dekoracji wystroju wnętrz (np. panele ażurowe o szerokim zastosowaniu).
Z pleksi można wyciąć litery przestrzenne 3D, szyldy, wizytówki na drzwi czy panele pod części elektroniczne. Nasi fachowcy wykonają wszystko, czego wymaga i oczekuje Klient, nawet ten najbardziej wymagający.

Zainspiruj się… pleksi!

Jedyne, co może Państwa ograniczać podczas szukania pomysłów na zlecenie – to wyobraźnia. Pomocą i radą służą także nasi kreatywni specjaliści, którzy wiele razy pokazali swoje możliwości. Dlatego jeśli jeszcze nie mają Państwo pomysłu na grawerowanie i wycinanie w pleksi (czy też innym materiale), zachęcamy do zapoznania się z naszymi przekładowymi realizacjami, które są dostępne na naszej stronie internetowej.

Jednak z góry uprzedzamy, że nie znajdą Państwo na niej cennika. Z prostej przyczyny - jest on ustalany indywidualnie do każdego zlecenia. W celu poznania szczegółów serdecznie zachęcamy do kontaktu: osobistego, telefonicznego bądź poprzez szybki formularz.

Algrafo – wycinanie i grawerowanie w pleksi

Jesteś zainteresowany?
Świetny wybór! Poniżej znajdziesz informacje jak się z nami skontaktować.
W ramach projektu otrzymasz:
- pole robocze maszyny to 1250x800 ( w niektórych przypadkach można frezować większe elementy)
- przyjmujemy większość ogólnie używanych formatów
- projekty pod frezowanie, grawer wykonujemy także na zamówienie
- wykonujemy prototypy
- pracujemy na własnych i dostarczonych materiałach
- pracujemy w wszystkich poddających się obróbce materiałach
Czas realizacji:

Wstępne propozycje wysyłamy po 3 dniach, jeśli potrzebujesz logo bardzo szybko powiedz o tym!

Całość realizacji jest uzależniona od ilości poprawek.

Najszybszy kontakt:
Telefon do nas:
+48 794 265 928

E-mail do nas:
zlecenia@algrafo.pl
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku o każdej przyzwoitej porze dnia ;) Na wiadomości e-mail odpisujemy na bieżąco.
Bezpośredni formularz: