Profesjonalna obróbka drewna

Algrafo oferuje Państwu kompleksowe usługi z zakresu obróbki drewna. Nasz wielkoformatowy ploter CNC umożliwia pracę na powierzchni o wymiarach   1200 mm x 800 mm x 150 mm. Tak duże pole robocze zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji i sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zlecenie z zakresu grawerowania, wycinania i frezowania w drewnie.
Nasza wykwalifikowana ekipa z Poznania jest w stanie wykonać obróbkę zarówno małych, jak i  bardzo dużych elementów tworzonych z rozmaitych materiałów: drewna, pleksi, płyt MDF, sklejki, metali kolorowych, aluminium, laminatów, płyt meblowych i stolarskich.
Zapoznaj się z naszymi realizacjami!

Precyzyjne wycinanie i frezowanie

Zastosowanie obróbek CNC jest ogromne a jedyne co nas może ograniczać, to wyobraźnia. Pracujemy na materiałach własnych albo dostarczanych przez Państwa. Wycinanie i frezowanie (np. MDF) wykonujemy w standardowych oraz unikatowych, zleconych przez Klientów kształtach.

Dużą popularnością cieszą się ozdobne ornamenty na meblach z drewna oraz panele ażurowe MDF. Tego typu rozwiązania zachwycają pod względem wizualnym, ale i są bardzo funkcjonalne oraz praktyczne – umożliwiają zmianę dotychczasowej aranżacji albo stworzenie od podstaw niepowtarzalnego wystroju pomieszczeń.

Panele ażurowe z drewna albo MDF doskonale sprawdzą się jako ścianki działowe, zamaskują kaloryfery lub lampy, będą także świetnym wypełnieniem drzwi albo intrygującym podwieszanym sufitem. Ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – taki też jest nasz cennik wycinania i frezowania w drewnie oraz innych materiałach (MDF, sklejkach, metalach i wielu innych). Cena zależy także od grubości i metrów bieżących obrabianego materiału oraz stopnia skomplikowania wybranego wzoru.

Grawerowanie w drewnie

Kolejną usługą, którą umożliwia ploter CNC w Algrafo, jest grawerowanie w drewnie. Tego typu obróbka ma zastosowanie w wielu branżach, m.in.: reklamowej, budowlanej, a także w stolarstwie oraz szkutnictwie. Duże pole robocze umożliwia nam wykonanie każdego zlecenia z zakresu zdobień, umieszczenia dedykacji czy logotypów firmy na wybranych powierzchniach. Ceny omawiane są podczas indywidualnych ustaleń z Klientem – zapraszamy do kontaktu.

Poznań – precyzyjne wycinanie, frezowanie i grawerowanie w drewnie

Jesteś zainteresowany?
Świetny wybór! Poniżej znajdziesz informacje jak się z nami skontaktować.
W ramach projektu otrzymasz:
- pole robocze maszyny to  1250x800 ( w niektórych przypadkach można frezować większe elementy)
- przyjmujemy większość ogolnie używanych formatów
- projekty pod frezowanie, grawer wykonujemy także na zamówienie
- wykonujemy prototypy
- pracujemy na własnych i dostarczonych materiałach
- pracujemy w drewnie każdego rodzaju oraz innych poddających się obróbce materiałach
Czas realizacji:

Czas realizacji jest uzależniony od wielu czynników, dlatego podajemy go po złożeniu zapytania

Najszybszy kontakt:
Telefon do nas:
+48 794 265 928

E-mail do nas:
zlecenia@algrafo.pl
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku o każdej przyzwoitej porze dnia ;) Na wiadomości e-mail odpisujemy na bieżąco.
Bezpośredni formularz: