Morze możliwości CNC

Obróbka CNC to jedna z naszych specjalności. Wycinamy, frezujemy i grawerujemy praktycznie na każdym surowcu, obojętnie czy jest to drewno, sklejka, płyta MDF, czy też pleksi, metal albo aluminium. Obróbce możemy poddać duże elementy, jak i te bardzo małe. Pole robocze naszego plotera jest imponujące (   1200 mm x 800 mm x 150 mm) i sprawia, że również pod tym względem wyróżniamy się na tle konkurencji. Jesteśmy w stanie wyciąć nie tylko standardowe, ale i unikatowe kształty. Odnosi się to również do liter przestrzennych. Nieustannie inwestujemy w swój rozwój i na bieżąco śledzimy światowe trendy. Dlatego zapraszamy do naszej siedziby w Poznaniu!

Efektowne litery przestrzenne

Litery przestrzenne     mają szerokie zastosowanie. Na stronie internetowej Algrafo mogą Państwo zobaczyć niektóre realizacje, którą mogą zainspirować do powstania oryginalnego projektu. Litery przestrzenne w Poznaniu używane są bardzo często w celach reklamowych. Logo firmy wykonane w tej postaci przykuwa uwagę, ponieważ jest estetyczne i nietuzinkowe. Istnieje również wiele możliwości ich podświetlenia. Takie litery przestrzenne świetnie wyglądają np. zamontowane na elewacji budynku. Niektórzy Klienci liter 3D używają jako dekoracji wnętrz. Niezależnie od tego, w jakim celu chcesz je zamówić, nasi graficy chętnie podejmą się wykonania tego projektu.

Wypróbuj nasze możliwości i daj się pozytywnie zaskoczyć!

Nie tylko litery

Algrafo to nie tylko produkcja i wycinanie liter przestrzennych. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu:

  • identyfikacji wizualnej (projekt logo, wizytówki, papier firmowy, rebranding, produkcja opakowań),
  • projektowania i druku materiałów reklamowych (ulotki, foldery, kalendarze oraz inne usługi poligraficzne),
  • internetu (strony i sklepy internetowe, szablony allegro, także pozycjonowanie),
  • obróbki CNC.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na wszystkich etapach zlecenia. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego w celu poznania szczegółów dotyczących cennika – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy satysfakcjonującą współpracę!

Poznań – precyzja w każdym calu